Návrhy hledání

Dar pro nouzovou nemocnici k boji s koronavirem

Březen 2020

K potírání šíření koronaviru v čínském městě Wuhan bylo ve velmi krátké době zřízeno několik provizorních nemocnic. Společnost ProMinent China darovala pro jednu z nich dvě zařízení na výrobu oxidu chloričitého pro úpravu vody.

Po vypuknutí koronaviru v regionu Wuhan byla již 8. února 2020 uvedena do provozu druhá provizorní nemocnice. V nemocnici Leishenshan lze umístit 1500 pacientů. Skládá se ze 3300 prefabrikovaných jednotek pro zdravotnickou izolovanou oblast, pobytové části pro pracovníky nemocnice a rovněž z logistické oblasti. Ještě během stavební fáze krátkých dvou týdnů se ihned jednalo také u společnosti ProMinent:

Obratem byla dodána dvě zařízení typu Bello Zon® CDEb . Instalaci a uvedení do provozu na místě převzali a během pouhých tří dnů provedli samotní pracovníci společnosti ProMinent China.

Zařízení na výrobu oxidu chloričitého se používají pro úpravu a dezinfekci odpadní vody ze zdravotnického provozu a poskytují tak důležitý přínos pro hladký chod v nemocnici. Společnost ProMinent China darovala již před 17 lety při vypuknutí viru SARS jedno zařízení na výrobu chlordioxidu pro nouzovou nemocnici. Proto se rozumí samo sebou, že bylo okamžitě jednáno i v této kritické situaci.

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru