Návrhy hledání

Membránová dávkovací čerpadla

Těsné? Hermeticky těsné!

S hermeticky těsnými dávkovacími jednotkami a odolnými materiály čerpají membránová procesní dávkovací čerpadla ProMinent bez problémů agresivní média. Avšak to není vše, neboť bezúdržbový a bezporuchový provoz záleží rovněž na kvalitě membrány. Proto společnost ProMinent dbá u svých výrobků na velmi vysokou životnost membrány.

Osvědčená kombinace

Silné membrány, těsné dávkovací jednotky, odolné materiály: Tuto kombinaci lze přesně správně upotřebit v produkci ropy/plynu (on-/offshore), u rafinerií, v chemii a petrochemii, ve farmacii, kosmetice a ve výrobě potravin. Pro procesní průmysl doporučujeme speciální dávkovací čerpadla ProMinent.

Praktické výhody

Mikrometrický nastavovací knoflík pro délky zdvihu zaručuje přesná nastavení a vysokou reprodukovatelnost. I při kolísáních síťového napětí zůstává provoz spolehlivý díky kompenzaci. Různé typy řízení zajišťují snadné zapojení do procesů. Dávkovací hlava je samoodvzdušňovací a tím také vhodná pro plynující média.

Zůstat v pohybu

Společnost ProMinent vede vždy rozsáhlou paletu příslušenství čerpadel. Náš princip: Čerpadla ProMinent jsou rozšířitelná, flexibilně přizpůsobitelná a modulárně konstruovaná. Nakonec, čerpadlo se má hodit vám a ne opačně.

Průvodce čerpadly

Nabídka čerpadel je obrovská: 80 oborů, 100000 výrobků, nekonečně mnoho použití. Abyste své ideální čerpadlo snadno nalezli, zřídila pro vás společnost ProMinent průvodce čerpadly. Zde přejdete několika kliknutími k výběru vhodných modelů.

Takhle to funguje

Nejprve zadáte čerpací výkon a protitlak. Poté vám průvodce čerpadly ukáže všechna pro to vhodná dávkovací čerpadla. Můžete přitom volit mezi zobrazením seznamu nebo detailním zobrazením. V databázi jsou uložená všechna magnetická dávkovací čerpadla, motorová dávkovací čerpadla, procesní dávkovací čerpadla a hadicová čerpadla od společnosti ProMinent. Jsou rozdělená do více než 30 konstrukčních řad.

Bodové přistání na čerpadle

Vymezte dále své hledání a klikněte na různá výběrová kritéria. Máte v hlavě určitý obor nebo provozní režim, médium nebo viskozitu? Nebo se má požadované čerpadlo například používat v zónách s nebezpečím výbuchu? Několika kliknutími vás průvodce čerpadly odvede k vašemu požadovanému čerpadlu.


Výrobky

Membránové dávkovací čerpadlo ProMinent EXtronic®

Rozsah výkonu jednohlavého čerpadla: 1–60 l/h, 25–1 bar

Membránové dávkovací čerpadlo EXtronic® je volitelně vhodné pro citlivou oblast použití kapalných médií v provozovnách ohrožených výbuchem plynu a v důlních stavbách ohrožených třaskavými plyny, neboť je schválené podle směrnice EU EX 2014/34/EU (ATEX). zjistit více

Charakteristika a přednosti

Optimální přizpůsobení pro použití v oblastech s nebezpečím výbuchu

 • Odpovídá směrnici ATEX dle EExd IIC T6 a EExd I/IIC T6
 • Vysoká provozní a funkční spolehlivost díky řízení mikroprocesorem, které kompenzuje kolísání napětí v síti a automaticky přepne na provoz z 50 na 60 Hz
 • Další oblast použití díky provoznímu napětí 230 V, 115 V, zvláštní napětí na vyžádání
 • Jednoduchá integrace do procesů na základě různých typů řízení (interní, externí kontakt, analogové)
 • Díky samoodvzdušňovací hlavě použití také pro média, která uvolňují plyn

Membránové dávkovací čerpadlo Makro TZ

Rozsah výkonu jednohlavého čerpadla: 260 – 2 100 l/h, 12 - 4 bar

Membránové dávkovací čerpadlo Makro TZ s přestavitelným excentrickým hnacím mechanismem a mechanicky vychýlenou vícevrstvou bezpečnostní membránou lze díky jeho modulární konstrukci znamenitě přizpůsobit požadavkům na výkon příslušného použití. zjistit více

Charakteristika a přednosti

Vysoká bezpečnost procesu:

 • Patentovaná vícevrstvá bezpečnostní membrána s integrovanou výstrahou / signalizací protržení membrány
 • Reprodukovatelnost dávkování při definovaných podmínkách a správné instalaci lepší než ±2 % v rozsahu délky zdvihu 30 -100 %

Vysoká flexibilita:

 • Modulární konstrukce s verzemi s jednou a dvěma hlavami umožňuje širokou oblast použití, přičemž je provedení s dvojitou hlavou provozováno v protitlaku (princip protiběžných pístů)
 • Je možné u vícenásobných čerpadlových systémů kombinovat až 4 dávkovací jednotky, i s různými čerpacími výkony
 • K dispozici je 5 redukcí převodovky
 • Na vyžádání jsou možná provedení specifická pro zákazníka

Membránové dávkovací čerpadlo Makro/ 5

Rozsah výkonu jednohlavého čerpadla: 1 540 – 4 000 l/h, 4 bar

Membránové dávkovací čerpadlo Makro/ 5 slouží k dávkování reaktantů a katalyzátorů v chemickém průmyslu. Díky jeho modulární konstrukci je lze znamenitě přizpůsobit požadavkům na výkon příslušného použití. zjistit více

Charakteristika a přednosti

Bezpečnost procesu:

 • Reprodukovatelnost dávkování při definovaných podmínkách a správné instalaci lepší než ±2 % v rozsahu délky zdvihu 30-100 %.

Vysoká flexibilita:

 • Modulární konstrukce s verzemi s jednou a dvěma hlavami umožňuje širokou oblast použití, přičemž je provedení s dvojitou hlavou provozováno v protitlaku (princip protiběžných pístů)
 • Je možné u vícenásobných čerpadlových systémů kombinovat až 4 dávkovacích jednotek, i s různými čerpacími výkony
 • K dispozici je 5 redukcí převodovky
 • Na vyžádání jsou možná provedení specifická pro zákazníka

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011  Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Aplikace

1 2

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru