Návrhy hledání

Membránová dávkovací čerpadla

Těsné? Hermeticky těsné!

S hermeticky těsnými dávkovacími jednotkami a odolnými materiály budou membránová dávkovací čerpadla ProMinent snadno přepravovat agresivní média. Ale to ještě není vše, protože bezúdržbový a bezporuchový provoz závisí stejně tak na kvalitě membrány. Proto společnost ProMinent dbá u svých produktů na velmi dlouhou životnost membrány.

Osvědčená kombinace

Silné membrány, těsné dávkovací jednotky, odolné materiály: Tato kombinace je přesně tím pravým pro těžbu ropy/plynu (on-/offshore), u rafinerií, v chemickém a petrochemickém průmyslu, ve farmacii, kosmetice a v potravinářském průmyslu. Pro dopravní průmysl doporučujeme speciální dávkovací čerpadla ProMinent.

Praktické výhody

Mikrometrový regulační knoflík pro délku zdvihu zaručuje přesné nastavení a vysokou reprodukovatelnost. I u kolísání síťového napětí je provoz díky kompenzaci spolehlivý. Různé typy ovládání zajišťují snadnou integraci do procesů. Dávkovací hlava je samoodvzdušňovací, a tím je vhodná také pro odpařující se média.

Konstantní pohyb

ProMinent má stálou rozsáhlou paletu příslušenství pro čerpadla. Náš princip: Čerpadla ProMinent lze rozšířit, flexibilně upravit a modulárně konstruovat. Koneckonců by se čerpadlo mělo přizpůsobit vám a ne naopak.

Průvodce čerpadly

Nabídka čerpadel je obrovská: 80 poboček, 100 000 produktů, nekonečně mnoho použití. Abyste si mohli snadno vybrat své dávkovací čerpadlo, připravil pro vás ProMinent průvodce čerpadly. Zde přejdete několika kliknutími na výběr vhodných modelů.

Jak na to

Nejprve zadejte čerpací výkon a protitlak. Poté vám zobrazí průvodce čerpadly všechna vhodná dávkovací čerpadla. Přitom si můžete vybrat mezi zobrazením v seznamu a detailním náhledem. V databázi jsou uložena všechna magnetická dávkovací čerpadla, motorová dávkovací čerpadla, procesní dávkovací čerpadla a hadicová čerpadla ProMinent. Čerpadla jsou rozdělena do více než 30 různých konstrukčních řad.

Přesné zobrazení čerpadla

Dále ohraničte své vyhledávání a klikněte na různá kritéria výběru. Máte na mysli konkrétní odvětví nebo druh provozu, médium nebo viskozitu? Nebo se má požadované čerpadlo použít například v zónách s nebezpečím výbuchu? Několika kliknutími vás dovede průvodce čerpadly k vámi požadovanému čerpadlu.


Výrobky

Membránové dávkovací čerpadlo ProMinent EXTRONIC

Rozsah výkonu jednohlavého čerpadla: 1–60 l/h, 25–1 bar

Membránové dávkovací čerpadlo EXTRONIC je optimální pro citlivé oblasti použití kapalných médií v provozovnách s nebezpečím výbuchu plynů, protože mají schválení podle směrnice EU-EX 2014/34/EU (ATEX). zjistit více

Charakteristika a přednosti

Optimální přizpůsobení pro použití v oblastech s nebezpečím výbuchu

 • Odpovídá směrnici ATEX dle EExd IIC T6 a EExd I/IIC T6
 • Vysoká provozní a funkční spolehlivost díky řízení mikroprocesorem, které kompenzuje kolísání napětí v síti a automaticky přepne na provoz z 50 na 60 Hz
 • Další oblast použití díky provoznímu napětí 230 V, 115 V, zvláštní napětí na vyžádání
 • Jednoduchá integrace do procesů na základě různých typů řízení (interní, externí kontakt, analogové)
 • Díky samoodvzdušňovací hlavě použití také pro média, která uvolňují plyn

Membránové dávkovací čerpadlo MAKRO TZMb

Rozsah výkonu jednohlavého čerpadla: 260 – 2 100 l/h, 12 - 4 bar

Membránové dávkovací čerpadlo MAKRO TZMb s nastavovacím excentrickým hnacím mechanismem a mechanicky vychýlenou vícevrstvou bezpečnostní membránou lze přizpůsobit díky modulární konstrukci výborně podle požadavků na výkon příslušné aplikace. zjistit více

Charakteristika a přednosti

Vysoká bezpečnost procesu:

 • Patentovaná vícevrstvá bezpečnostní membrána s integrovanou výstrahou / signalizací protržení membrány
 • Reprodukovatelnost dávkování při definovaných podmínkách a správné instalaci lepší než ±2 % v rozsahu délky zdvihu 30 -100 %

Vysoká flexibilita:

 • Modulární konstrukce s verzemi s jednou a dvěma hlavami umožňuje širokou oblast použití, přičemž je provedení s dvojitou hlavou provozováno v protitlaku (princip protiběžných pístů)
 • Je možné u vícenásobných čerpadlových systémů kombinovat až 4 dávkovací jednotky, i s různými čerpacími výkony
 • K dispozici je 5 redukcí převodovky
 • Na vyžádání jsou možná provedení specifická pro zákazníka

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Aplikace

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru