Návrhy hledání

Vynalézavý, progresivní a otevřený světu

Od vynálezu magnetického dávkovacího čerpadla k celosvětovému partnerovi pro řešení výkonné dávkovací techniky a účinné technologie pro úpravu vody a dezinfekci vody.

Skupina podniků ProMinent je výrobcem komponentů a systémů pro dávkovací techniku a rovněž spolehlivým partnerem pro řešení úpravy vody.

ProMinent nabízí prostřednictvím inovativních produktů, vyhraněného a dlouholetého chápání procesů a rovněž vysoké orientace na aplikace praktická řešení pro různé obory. Tím podnik podporuje své zákazníky po celém světě, co se týká bezpečnosti, účinnosti a šetrnosti vůči životnímu prostředí.

Hlavním sídlem skupiny podniků je Heidelberg. Více než 2700 pracovníků v okolo 50 vlastních prodejních a servisních společnostech a rovněž 11 výrobních provozech každodenně pracuje na tom, aby nabídli zákazníkům společnosti ProMinent individuální řešení a obvykle kompetentní servis.

Skupina podniků ProMinent nabízí řešení v oblasti dávkovací techniky, úpravy a dezinfekce vody, měřicí a regulační techniky a rovněž digitálního managementu kapalin pro následující odvětví:

Chemický průmysl, průmyslová a komunální úprava vody, potravinářský a nápojový průmysl, úprava bazénové vody, ropný průmysl, plynárenství a rovněž procesní průmysl.

Rozsáhlé portfolio výrobků zahrnuje dávkovací čerpadla, hadicová čerpadla, měřicí a regulační přístroje a senzory pro řízení a dávkování kapalin a rovněž dávkovací systémy pro úpravu vody. V této oblasti nabízí společnost ProMinent všechny běžné systémy jako zařízení na výrobu oxidu chloričitého, systémy dávkování plynného chlóru, elektrolyzéry, UV zařízení, zařízení na výrobu ozónu a rovněž zařízení membránové filtrace.

S nárokem být pro své zákazníky dlouhodobým partnerem investuje skupina podniků neustále jak do produktových inovací, tak i do nejmodernějších výrobních procesů a velké hloubky vlastní výroby. 11 výrobních provozů po celém světě zaručuje konstantně vysoký standard kvality, flexibilitu a spolehlivost dodání.

ProMinent in Motion

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011  Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další témata

Novinky a události

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru