Návrhy hledání

Vynalézavý, progresivní a otevřený světu

Od vynálezu magnetického dávkovacího čerpadla k celosvětovému partnerovi pro řešení výkonné dávkovací techniky a účinné technologie pro úpravu vody a dezinfekci vody.

Skupina podniků ProMinent s hlavním sídlem v Heidelbergu vyvíjí a vyrábí více než 55 let komponenty a systémy v oblasti dávkování kapalin a rovněž řešení pro úpravu vody a dezinfekci vody.

Naše základna

Základ globální historie úspěchu společnosti ProMinent tvoří vysoce kvalitní výrobky založené na desetiletí trvajících engineeringových kompetencí, fundovaných aplikačních vědomostech a neustálé připravenosti ke zlepšování. Z tohoto důvodu investuje skupina podniků neustále do výzkumu a vývoje. Společnost ProMinent vlastní navíc velkou hloubku výroby v celkem dvanácti výrobních provozech na celém světě, včetně Heidelbergu. To zaručuje optimální kvalitu pro naše zákazníky a činí nás nezávislými na výkyvech na trhu subdodavatelů.

Náš cíl

Modulární portfolio ProMinent, zapojené v promyšlených řešeních, umožňuje našim zákazníkům z nejrůznějších oborů maximální míru bezpečnosti a účinnosti – v příslušných výrobních procesech kdykoliv a na každém místě.
Blízkost k zákazníkovi pro nás znamená vypracovat společně se zákazníkem vhodné řešení pro jeho individuální přání. Osobní aplikační poradenství a bezproblémový proběh projektů jsou rovněž součástí výkonů jako rozsáhlý servis na celé zeměkouli.

Naše nasazení

S vášní a angažovaností stojíme zcela vědomě za ekologickými, trvale udržitelnými a hospodárnými řešeními v dávkovací technice a úpravě vody.
Ve více než 100 zemích pracuje okolo 2600 pracovníků ve vlastních prodejních, výrobních a servisních společnostech dennodenně na tom, aby našim zákazníkům poskytli pro každý výrobek rychlý a spolehlivý servis. Neboť vedoucí postavení skupiny podniků ProMinent na světovém trhu nás pohání ke neustále novým špičkovým výkonům a zavazuje nás současně k myšlení a jednání s vědomím odpovědnosti.

ProMinent in Motion

Mission Statement

„ProMinent je spolehlivým partnerem v řešení pro úpravu pitné vody a rovněž výrobcem komponentů a systémů v celém prostředí fluidní dávkovací techniky. S našimi inovativními výrobky, servisními výkony a oborově specifickými řešeními pracujeme na větší účinnosti a bezpečnosti u našich zákazníků – na celém světě."

Náš cíl
Větší účinnost a bezpečnost u našich zákazníků

Náš trh
Úprava vody a rovněž celé prostředí fluidní dávkovací techniky, na celém světě

Naše nabídka výkonů
Komponenty, systémy, servisní výkony a oborově specifická řešení

Naše hodnoty

  • Spolehlivost
  • Radost z inovací
  • Orientace na řešení
  • Globálnost

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011  Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další témata