Návrhy hledání

Sací hubice s kontinuálním měřením hladiny

Březen 2021

Vždy, když se to nejméně očekává, dojde chemikálie. S novými sacími hubicemi společnosti ProMinent to patří k minulosti. Nejen zajišťují spolehlivý odběr kapalin, nýbrž současně snímají aktuální hladinu.

Prognóza dosahu chemikálie zabraňuje výpadkům výroby

Ve spojení s membránovými dávkovacími čerpadly konstrukční řady GMXa a GXLa a rovněž hadicovými dávkovacími čerpadly konstrukční řady DFXa se měří hladina v zásobnících do 30 litrů a zobrazuje se na displeji čerpadla. Hladinu lze uvádět v procentech nebo v litrech. Tak lze včas chemikálie doplnit. Plný potenciál lze rozvinout, když se čerpadlo spolu s kontinuální sací hubicí napojí na DULCOnneX . Spotřeba se graficky zaznamenává a zobrazuje a umožňuje uživateli mít nádoby vždy pod dohledem a včas je doplnit.

Snímání vodivých kapalin

Snímají se všechny vodivé kapaliny s dielektrickou konstantou nad 30. Tyto hodnoty vykazují téměř všechny vodné kyseliny nebo louhy. I běžně používané médium chlornan sodný lze bez problémů měřit. Vztaženo na měřený úsek 460 mm činí přesnost měření hladiny 2,5%, individuálně nastavitelné prahy výstrahy a chyby umožňují, aby při hladině 20% například následovala výstraha a při hladině 5 % chybové hlášení.

Na místě nezávislé monitorování zařízení v reálném čase

Další možnosti nabízí napojení na platformu DULCOnneX , digitální řešení managementu kapalin od společnosti ProMinent. Tak lze snímat a sledovat všechna důležitá data čerpadla včetně připojené sací hubice v reálném čase. Rozhodující výhoda: Navíc se zobrazuje zbývající dosah – např.: zda objem nádrže vystačí ještě na dva nebo tři dny. Přesná doba se vypočítá z dávkovaného množství čerpadla a hladiny. Tímto způsobem se spolehlivě zabrání výpadku výroby nebo procesu kvůli chybějícím chemikáliím. Zásobníky tak lze vždy včas vyměnit a nebo doplnit.

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Novinky a události

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru