Návrhy hledání

Hadicové dávkovací čerpadlo DULCO flex Control - DFXa - rozšířený rozsah výkonu

Únor 2021

Společnost ProMinent rozšiřuje rozsah výkonu DULCO flex Control – DFXa na 65l/h při protitlaku až 7 bar a doplňuje tak řadu výrobků hadicových dávkovacích čerpadel. Pro malá dávkovaná množství je k dispozici speciální varianta.

Hadicové dávkovací čerpadlo DULCO flex Control - DFXa je k dispozici ve třech variantách: K dávkování od 6 ml/h do 18 l/h (5bar), 10 ml/h až 30l/h (7bar) a 22 ml/h až 65 l/h (5bar). Nová varianta 18 l/h se hodí například tehdy, když se má s vysokou přesností dávkovat několik málo ml/h.

Všem čerpadlům je společné, že otáčky rotoru vycházejí i při maximálním čerpacím výkonu se 100 ot./min velmi mírné. Tyto otáčky snižují počet stlačení a výrazně prodlužují životnost hadice. V zásadě je třeba při dimenzování volit přístup „co možná největší“. Široký regulační rozsah 1:3000 umožňuje velmi pomalé otáčky. Tímto způsobem lze životnosti ještě více prodloužit. Vhodné materiály hadice a na aplikaci optimalizované dimenzování čerpadla zajišťují dlouhé servisní intervaly. Počet přerušení ve výrobě nebo procesu kvůli výměně hadice je tak výrazně menší.

Rychlá a nekomplikovaná výměna hadice zcela bez nářadí je umožněna kombinací patentované dávkovací hlavy a procesu výměny hadice naprogramovaného v uživatelském rozhraní. Displej přitom dává obsluze přesné pokyny k jednotlivým pracovním krokům – to zabraňuje chybám obsluhy a šetří náklady.

Hadicové dávkovací čerpadlo se hodí zvláště pro dávkování plynujících, abrazivních, na střižná napětí citlivých a rovněž vysoce viskózních kapalin. Výsledky rozsáhlých řad testů dokládají: DFXa dávkuje bez problémů média s viskozitami až 200000 mPas!

Hadicová dávkovací čerpadla překonávají při tak vysokých viskozitách jednoznačně membránová dávkovací čerpadla.

Intuitivní a z membránových dávkovacích čerpadel ProMinent již známé uživatelské rozhraní zaručuje snadnou obsluhu. Je identické napříč všemi konstrukčními řadami ProMinent.

Jako jiná dávkovací čerpadla ProMinent lze i DFXa během několika málo minut připojit k webové platformě managementu kapalin DULCOnneX. S tímto řešením založeným na cloudu lze v reálném čase sledovat procesy dávkování, zabránit dobám výpadků a vytvářet plně automatické zprávy. Digitálně zesíťované jsou k dispozici všechny potřebné informace pro optimální řízení zařízení a zajišťují vždy hladké procesy.

Vhodné výrobky

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Novinky a události

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru