Návrhy hledání

Měřicí a regulační technika, senzorová technika

Kompletní řešení pro vaše procesy

ProMinent je výrobcem komponent a systémů pro dávkovací techniku, spolehlivý partner řešení úpravy vody a poskytuje s produkty DULCONNEX řešení digitální správy kapalin založené na cloudových službách. S optimalizovanými měřicími a regulačními zařízeními umožňují společnost ProMinent spolehlivé sledování, řízení a regulování veřejné a průmyslové úpravy vody. Celá produktová nabídka založená na vlastních vyvinutých a vyráběných senzorech pro nejběžnější parametry měření, jako např. chlor a pH. Ročně je ve vlastních výrobních závodech vyrobeno v souladu s maximálními kvalitativními normami více než 150 000 senzorů. Tím společnost ProMinent představuje poskytovatele kompletních řešení pro optimální dávkování kapalin, od spolehlivého čerpacího výkonu, přes správné měření všech podstatných parametrů až po přesnou regulaci jednotlivých procesů.

Od destičky až koncový produkt

Zásadním pro společnost ProMinent je velká výrobní hloubka, která sahá od vlastní výroby dílů a elektronických komponent až po koncovou montáž a kontrolu kvality hotových produktů. Výroba skleněných a plastových dílů, které jsou instalovány do elektrochemických snímačů a také měřicích a regulačních zařízení, probíhá ve třech evropských výrobních závodech s vlastní podnikovou sklárnou.

Tato systémová kompetence umožňuje efektivní a rychlý vývoj specifických zákaznických řešení. Dlouholetá praxe v oblastech vývoje, výroby, prodeje a servisu zaručuje maximální kvalitu produktů a jejich nepřetržité zdokonalování podle měnících se požadavků zákazníků. U všech produktů ProMinent nabízíme rozsáhlé, kompetentní poradenství. Odborníci ProMinent jsou tu pro vás i poté. Nechejte si poradit!

Skupiny výrobků

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Aplikace

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru