Návrhy hledání

Digitální řešení – DULCONNEX

Webové. Připojené do sítě. Transparentní. Digitální správa kontroly kapalin pomocí platformy DULCONNEX.

Prostřednictvím platformy DULCONNEX vám skupina ProMinent nabízí chytré komplexní řešení pro digitální propojení součástí vašeho zařízení. Základ platformy DULCONNEX tvoří robustní produkty, které lze připojit k síti a individuálně přizpůsobit provozním podmínkám. Propojení všech součástí zařízení umožňuje optimalizovanou souhru dávkovacích čerpadel, dezinfekčních systémů, měřicích a regulačních zařízení a senzorů, čímž se zvyšuje procesní bezpečnost a účinnost zařízení.

Monitorování zařízení v reálném čase nezávislé na umístění

S platformou DULCONNEX máte kdykoli přehled o všech důležitých údajích a měřených hodnotách vašich instalací čerpadel. Monitorujte stav vašich zařízení v reálném čase a využívejte výhod kontinuální dokumentace. Kontrolujte údaje zařízení bezpečně a spolehlivě odkudkoli. Použijte k tomu jednoduše koncové zařízení dle vlastního výběru: smartphone, tablet nebo PC. Nastavitelné alarmy a upozornění vás nepřetržitě informují o relevantních událostech.

S pomocí DULCONNEX budete vždy schopni včas zakročit. Ať už se jedná o chladicí vodu, bazénovou vodu, pitnou vodu, odpadní nebo průmyslovou a procesní vodu, a procesní vodu, chladicí vodu, pitnou vodu nebo bazénovou vodu, DULCONNEX vám pomáhá zajistit spolehlivou úpravu vaší kapaliny.

Výrobky

DULCONNEX Gateway

Brána DULCONNEX bezpečně a spolehlivě přenáší data ze všech standardně podporovaných produktů do cloudu DULCONNEX. zjistit více

Charakteristika a přednosti

 • Řízení médií založené na webu
 • Jednoduché uvedení do provozu
 • Komunikace přes WiFi

DULCONNEX Blue

Mobilní aplikace pro Android a iOS

Další generace mobilní produktové pomoci ProMinent – DULCONNEX Blue. Chytrá aplikace umožňuje komfortní ovládání inteligentních čerpadel prostřednictvím Bluetooth. zjistit více

Charakteristika a přednosti

 • Snadná obsluha a konfigurace čerpadel v obtížně přístupných instalačních prostředích
 • Živé monitorování dat o stavu přístrojů a výkonových dat z bezpečné vzdálenosti
 • Spolehlivá vzdálené ovládání produktů podporovaných společností ProMinent
 • Uživatelsky přívětivá obsluha díky intuitivnímu povrchu a vícejazyčnému prostředí
 • Efektivní kompletace díky snadnému kopírování konfigurace z jednoho čerpadla na jiná čerpadla
 • V závažném případě rychlé získání kompetentní pomoci – vygenerování protokolů chyb stisknutím tlačítka a přímé sdělení servisním kontaktům

DULCONNEX Platform

Webová platforma založená na IIoT pro digitální správu kapalin

DULCONNEX Platform je webová platforma založená na IIoT pro digitální správu kapalin. Webová aplikace nabízí odkudkoliv snadný přístup ke všem příslušným datům zařízení a procesním datům, a zvyšuje tím disponibilitu zařízení. Nepřetržitým monitorováním důležitých parametrů lze optimalizovat kvalitu procesu a zvýšit bezpečnost pro zaměstnance. Komplexní protokolování a automatické generování zpráv usnadňuje splnění dokumentačních povinností. zjistit více

Charakteristika a přednosti

 • Vždy krok před událostmi – Vždy lze mít přehled o stavu a funkčnosti zařízení a díky konfigurovatelným poplachům s funkcí informování prostřednictvím e-mailu možnost okamžité reakce. V závažném případě snadné vytvoření dokumentace a informování o případu pro co nejrychlejší získání kompetentní pomoci.
 • Plus v transparentnosti a bezpečnosti – Již před vstupem do potenciálně nebezpečných prostředí získání informací o přesném procesním stavu a stavu zařízení. Úplná historie všech naměřených hodnot a dat zařízení a také spolehlivé ukládání v cloudu poskytuje navíc dodatečnou ochranu před manipulacemi a ztrátou dat.
 • Efektivní plánování servisních zásahu a efektivní příprava – S pomocí přístupu k údajům o stavu a výkonovým datům odkudkoliv lze minimalizovat jízdy za čistě inspekčními a dokumentačními účely. Informování o přesném stavu zařízení již před příchodem na místo použití umožňuje navíc optimální přípravu pro servisní práce.
 • Vyšší disponibilita zařízení a optimalizovaná procesní kvalita – Vizualizace volně kombinovatelných parametrů v grafu umožňuje podrobné analýzy procesů a podporuje identifikování potenciálů pro optimalizaci.
 • Usnadnění splnění zákonných dokumentačních povinností – Díky nepřetržitému protokolování, automatizovatelnému generování zpráv a funkci snadného exportu jsou výrazně redukovány manuální náklady na dokládání řádného provozu.

DULCONNEX API

S DULCONNEX API můžete spustit svoje údaje na vyžádání z DULCONNEX Cloud. Využijte ho pro integraci do stávajících procesních řídicích systémů, SCADA, mobilních nebo webových aplikací a také MES nebo vyměňujte data s jinými digitálními řešeními. zjistit více

Charakteristika a přednosti

 • Rychlá a cenově výhodná integrace do stávajících systémů
 • Volný výběr poskytovatele loT
 • Otevřené rozhraní pro integraci produktů od externích výrobců
 • Možnost zobrazení dat kdykoli a odkudkoli
 • Vysoká ochrana vašich dat

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru