Návrhy hledání

Imperial Palace Saipan - ryzí luxus uprostřed Pacifiku

Skvostný a luxusní – na ostrově Saipan nechal čínský investor zřídit resort extratřídy. Potřebnou bezvadnou úpravu pitné vody a bazénové vody přebírají zařízení na reverzní osmózu a UV zařízení od společnosti ProMinent.

Jak se dostane Pacifik do sklenice?

Uprostřed Tichého oceánu leží Saipan, největší ostrov a hlavní město řetězce ostrovů patřících k USA Severní Mariany. Letadlem z Manily nebo z Tokia se člověk dostane na Saipan za dobré čtyři hodiny. Obklopený přírodním korálovým útesem je ostrov jedním z celosvětově vysněných cílů pro potápěče. Největším místem a oblíbeným magnetem na turisty je Garapan na západním pobřeží. Tropické mořské klima zajišťuje celoročně teploty vzduchu a mořské vody mezi 25° a 29°. Ideální místo pro otevření fantastického luxusního hotelu s kasiny a mimořádnou nabídkou zábavy. Jako na většině ostrovů však existuje velká výzva: Poskytnout vždy dostatek pitné vody v bezvadné kvalitě pro náročné hosty. Rozsáhlá zkušenost s realizací velkých projektů a znamenité reference v hotelové oblasti kvalifikují společnost ProMinent jako partnera při úpravě vody.

Klíčová data

  • Velký projekt zásobování luxusního hotelu pitnou vodou na pacifickém ostrově s více než 300 hotelovými pokoji, apartmány a 15 vilami
  • Kompletní technika pro úpravu mořské vody sestávající ze dvou zařízení na reverzní osmózu SW a 18 UV zařízení pro dezinfekci bez použití chemie
  • Celkem 27 UV zařízení pro dezinfekci vody pro četné bazény

Úprava vody par excellence

Podle požadavku provozovatelského podniku, Imperial Pacific International Holdings Ltd., jsou použity špičkové systémy ProMinent. V září 2017 byly uvedeny do provozu následující komponenty a zařízení: Dvě zařízení na reverzní osmózu SW s integrovaným poloautomatickým čisticím systémem k úpravě 600 m³ mořské vody denně; jedno napájecí vodní čerpadlo a pět čerpadel s rotujícími písty k vypouštění vody s koncentrátem a ze zpětného proplachu; odpovídající výkonná měřicí a regulační technika; 18 UV zařízení Dulcodes Z (vyhovujících ANSI) vybavených energeticky účinnými vysoce výkonnými zářiči Opti-Flux 300 W. K dezinfekci bazénové vody bylo navíc nainstalováno 23 UV zařízení typu Dulcodes A s výkony zářičů mezi 1000 a 3000 W a čtyři zařízení typu Dulcodes LP včetně čerpadel a senzorů.

Špičková technika v tropickém ráji

Ať již se jedná o kostku ledu v koktejlové sklenici nebo křišťálově čirou bazénovou vodu v Premier Pool Suite – systémy společnosti ProMinent zaručují nepřetržitě po celý den optimální provozní bezpečnost a úpravu pitné vody a bazénové vody bez použití chemie. Zařízení na reverzní osmózu z vysoce kvalitních materiálů jsou nejlépe chráněná proti korozi a nabízejí mimořádně dlouhé životnosti membrán. Lze je bez problémů přizpůsobit speciálním požadavkům zákazníka a celý proces úpravy lze vizualizovat přes PLC. Další předností je podrobné vyškolení obslužného personálu přímo na místě. Tento servis společnosti ProMinent byl i v Imperial Palace velmi ceněn, neboť umožňuje soběstačné zacházení s kompletní technikou zařízení a rychlý zásah při případné poruše. Výsledek: Vše nejlepší v ráji!

  • Bezpečné napájení pitnou vodou úpravou mořské vody prostřednictvím zařízení na reverzní osmózu
  • Bezvadná kvalita a znamenitá chuť vyrobené vody
  • Dezinfekce pitné vody a bazénové vody bez použití chemie UV zařízeními
  • Soběstačné zacházení s kompletní technikou zařízení díky vyškolení obslužného personálu přímo na místě

Použité výrobky - Imperial Palace Saipan - ryzí luxus uprostřed Pacifiku

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru