Návrhy hledání

Čtyři hvězdičky pro hotel a bazénovou techniku

Velkolepé horské panorama pod modrou oblohou – hosté wellness hotelu v Allgäu si užívají bazénový komplex s přesně stejným výhledem. O vždy bezvadnou kvalitu vody se starají hospodárná zařízení od společnosti ProMinent.

Modernizace bazénů s prozíravostí

V idylických lázních Fischen v Allgäu vede rodina Fischer-Schweglerových se srdečnou pohostinností hotel Tanneck. Kromě svého patentovaného konceptu wellness Milchwell® sází management na prvotřídní prostředí.

V roce 2014 byla zahájena sanace a modernizace terasovitě založené zážitkové plavecké haly. Při koupání v novém bazénu Infinity má člověk pocit, že se ponořil přímo do obklopující krajiny. Druhý vnitřní bazén je vířivka s teplotou vody 32° C. Skvělým kouskem je solná vířivka na střešní terase čtyřhvězdičkového hotelu, která umožňuje dech beroucí panoramatický výhled na hory Allgäu.

Vestavbou bazénů a instalací nové filtrační techniky byla pověřena odborná firma SORG Schwimmbäder. Jednatel Andreas Sorg doporučil navíc vysoce moderní měřicí a regulační techniku a účinné elektrolyzéry od společnosti ProMinent pro dezinfekci vody.

Klíčová data

  • Sanace a modernizace oblasti krytého bazénu ve čtyřhvězdičkovém hotelu
  • Spolehlivá dezinfekce bazénové vody zařízením CHLORINSITU® III Compact
  • Nepřetržité sledování a centrální řízení tří vodních okruhů s měřicím a regulačním systémem DULCOMARIN® II

Úprava vody se špičkovou technikou

Během nejkratší doby byla počátkem roku 2015 kompletně nová bazénová technika nainstalována a uvedena do provozu. Tři vodní okruhy jsou řízeny jediným měřicím a regulačním systémem, výkonným DULCOMARIN® II . Veškeré komponenty úpravy vody jsou přes sběrnici CAN spojené s regulátorem, čímž se centrálně registrují a kontrolují všechny relevantní parametry vody jako hodnota pH a chlór. K tomu patří také oba elektrolyzéry CHLORINSITU® III Compact , které zajišťují optimální dezinfekci vody. Provozně bezpečná zařízení generují z levné kuchyňské soli dezinfekční prostředek přímo na místě, tak odpadá manipulace s nebezpečnými a drahými chemikáliemi.

Potěšení z koupání s mléčným efektem

Díky vysoké provozní bezpečnosti zařízení ProMinent a centrálnímu sledování tří vodních nádrží se může vedení hotelu plně soustředit na allgäuerský hlavní produkt, kravské mléko. Neboť patentovaný a vyznamenaný koncept Milchwell® nabízí hostům jedinečný wellness zážitek. Tak je malebný hotel Tanneck v létě i v zimě ideálním cílem pro aktivní a zotavení hledající rekreanty: Ať pěší turistika, cyklistika, golf, běžky nebo sjezd – pro každou a každého je zde něco. A pak mají hoteloví hosté přirozeně zvláštní výběr: Koupání v křišťálově průzračném bazénu nebo koupání v mléce. To je jen ve Fischen v Allgäu!

  • Centrální řízení tří vodních okruhů systémem DULCOMARIN® II
  • Bezpečná a hospodárná dezinfekce pomocí CHLORINSITU® III Compact
  • Vysoká provozní bezpečnost, snadná obsluha, optimální kvalita vody

Použité výrobky - Čtyři hvězdičky pro hotel a bazénovou techniku

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru