Návrhy hledání

Lákavé Thajsko – dovolená na ostrově snů

Dech beroucí výhled na moře, nejvyšší požitek z exkluzivity a luxusu od A do Z na jednom z thajských soukromých ostrovů – jen žádná pitná voda. Avšak ProMinent má řešení: spolehlivé zařízení na odsolování mořské vody.

Exkluzivní a extravagantní

Mezinárodní, na luxusní hotely specializovaná skupina podniků Jumeirah Group z Dubaje je s neobyčejnými stavbami stále více symbolem superlativy jako například s Burj al Arab, symbolem Dubaje a nejvyšším hotelem na světě.

Tak před několika lety pověřila v tomto segmentu zkušenou společnost TGR Development Co. Ltd. vývojem a realizací maximálně exkluzivního luxusního resortu na jednom thajském ostrově nacházejícím se v jejím vlastnictví.

Jumeirah Phuket Private Island Resort nabízí četné plážové vily s výhledem na moře uprostřed tropických zahrad, několik restaurací a prvotřídní lázně a je zatím tajným tipem mezi zasvěcenými. Na ostrov se lze dostat buď helikoptérou nebo lodí. Resort disponuje svojí marínou se 100 místy – přirozeně i pro superjachty. Pouze pět set metrů severozápadně od Phuketu existovala přes fantastickou polohu ztěžující výzva pro plánující firmu: zásobování hostů a zaměstnanců bezvadnou pitnou vodou.

Jen ze všech nejlepší

Stavební firma se rozhodla k realizaci systému na úpravu vody z více důvodů pro ProMinent Fluid Controls Thailand Co. Ltd.: Dlouholeté zkušenosti a vynikající reference na thajském trhu, prvotřídní kvalita výrobků a excelentní zákaznický servis.

V roce 2011 otevřený Jumeirah Phuket Private Island Resort používá zařízení na reverzní osmózu Dulcosmose® typu SW k odsolování mořské vody. Pracuje na principu membránové filtrace, má kapacitu 500 m³ pitné vody za den a dosahuje vynikajícího odlučování soli více než 99 procent. Ke kompletně dodanému systému patří další dávkovací systémy pro dezinfekci, vločkování, chemickou úpravu a nastavení hodnoty pH. Sledování a kontrolu všech parametrů přebírají spolehlivá čidla DULCOTEST® v kombinaci s osvědčenou měřicí a regulační technikou od společnosti ProMinent.

Soběstačné a bezpečné zásobování pitnou vodou

Vysoce moderní systém na úpravu vody od společnosti ProMinent se stará o to, aby měli solventní hosté na překrásném soukromém ostrově požitek z luxusních příjemností. Neboť dodává požadovanou pitnou vodu v dostatečném množství a v nejlepší kvalitě. Plně automatický systém je navíc snadno obsluhovatelný a pracuje mimořádně přesně. Ale i zde je hospodárnost důležitým argumentem: Luxusní resort je zcela nezávislý na veřejném zásobování pitnou vodou a šetří značné provozní náklady, neboť se žádná pitná voda nemusí na ostrov nákladně a pracně dovážet.

Použité výrobky - Lákavé Thajsko – dovolená na ostrově snů

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru