Návrhy hledání

Příroda a wellness par excellence

Kdo hledá čistý odpočinek obklopen dech beroucím přírodním panoramatem, bude v hotelu Jagdhof v Stubaitalu víc než nadšený. Ve fantastické a několikrát vyznamenané lázeňské oblasti zajišťuje moderní špičková technologie optimální provoz bazénových zařízení.

Wellness extratřídy

Pětihvězdičkový Relais & Châteaux SPA hotel Jagdhof v Neustiftu blízko Innsbrucku leží uprostřed fascinujícího tyrolského horského světa. Ušlechtilý komfort při bydlení v 70 velkolepých pokojích, dvě sluneční terasy a velká přírodní zahrada tvoří vnější rámec zvláštní nabídky pocitu komfortu. Hoteloví hosté jsou navíc hýčkáni kulinářskými delikatesami z gurmánské kuchyně a znamenitého vinného sklepa.

Absolutním zlatým hřebem v hotelu Jagdhof je 3000 metrů čtverečných zabírající lázeňská oblast na dvou úrovních. Lázně nabízejí ve svém vitálním světě s 20 různými zařízeními a komplexními ošetřeními mimořádné možnosti pro individuální regeneraci.

Venkovní bazén a venkovní Jacuzzi jsou celoročně vyhřívané. Ve vnitřní oblasti jsou k dispozici další bazény a dokonce živý pramen s podvodní hudbou. Na konci roku 2010 byla provedena modernizace oblasti wellness. Při tom se zaměřovalo na zaručení konstantně znamenité kvality vody a centrální řízení a sledování četných zařízení.

Klíčová data

  • Modernizace wellness oblasti s četnými lázeňskými zařízeními a bazény
  • Zaměření na centrální sledování a řízení všech parametrů v několika vodních okruzích současně
  • Hledání spolehlivého technologického partnera s rozsáhlou nabídkou služeb

Sběrnice CAN namísto změti kabelů

Před modernizací byly bazény a vířivky v lázeňské oblasti vybaveny vždy jednotlivými regulátory pro dávkování chlóru a regulaci hodnoty pH. S technologií sběrnice CAN výkonného a celosvětově snadno použitelného měřicího a regulačního přístroje DULCOMARIN® II se instalace omezila pouze na sběrnicový kabel. Neboť všechny připojené komponenty ProMinent, jako například čidla, jsou centrální jednotkou automaticky rozpoznány. S tímto jediným sběrnicovým vedením od délce bezmála 100 metrů bylo v hotelu Jagdhof vzájemně propojeno všech 15 modulů CAN. Ušetřené a normálně značné náklady na kabeláž a tím hodně času a nákladů – významná přednost přímo v hotelové oblasti.

Komfort díky propojení

Data relevantních parametrů hodnoty pH, teploty a chlóru ze všech čtyř bazénů jsou nyní předávány centrální jednotce a odtud sledovány. S DULCOMARIN® II lze regulovat až 16 subsystémů se vždy 10 parametry měření v bazénech. Integrovaný deník dat s obrazovkovým zapisovačem, který umožňuje vizualizaci aktuálních a historických naměřených dat, se těší velké oblibě rovněž u odpovědných pracovníků v tyrolském špičkovém hotelu. Výrazně usnadňuje včasné přizpůsobování a vyhodnocování parametrů měření. Decentně na pozadí zajišťuje technika ProMinent bezporuchový provoz v lázeňské oblasti. Hotel Jagdhof v rakouském Stubaitalu zůstává neustále na nejvyšší úrovni: Nabízí svým hostům nekompromisní vyznání ke kvalitě a jedinečnosti.

  • Propojení 15 modulů CAN s měřicí a regulační jednotkou DULCOMARIN® II
  • Snadná instalace a malá náročnost díky pouze jednomu sběrnicovému kabelu
  • Komfortní napojení na PC a internet přes rozhraní LAN
  • Rozsáhlý lokální servis ProMinent

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru