Návrhy hledání

V Basileji se leží cool u poolu

Plavání v Rýnu v Basileji je již mnoho let kult, avšak přesto ne každého věc. V domácím bazénu lze oproti tomu bezvadnou vodu vyrobit rychle a hospodárně s kompaktním dávkovacím systémem DULCODOS® Pool.

Projekt nové stavby zahradního bazénu

Na rozhraní tří zemí Švýcarsko - Německo - Francie leží na obou stranách Rýna třetí největší město Švýcarska, Basilej. Jednou ročně zde švýcarská záchranářská společnost organizuje plavání v Rýnu. I když lze kvalitu vody v řece díky pečlivému sledování zatím označit jako dobrou, upřednostní mnohý Švýcar raději vlastní bazén.

Tak se rozhodl i soukromník z okraje Basileje pro nové ztvárnění své zahradní plochy. Plánování a instalaci převzala odborná firma na stavbu bazénů a bazénovou techniku Delta Pool z Biel-Benken, vzdálená od centra Basileje asi 20 minut autem. Otec Rolf a syn Guy Kleiber plánují, staví, sanují a udržují již více než 20 let soukromé bazény a wellness zařízení. Vždy podle zásady: Nezáleží, jakou má bazén velikost, celkový koncept musí ladit.

Klíčová data

  • Novostavba soukromého bazénu 9,0 x 3,5 m ve stávající zahradní ploše
  • Kompletní řešení DULCODOS® Pool Comfort pro bezpečnou dezinfekci
  • Rychlé vypracování projektu a rychlá instalace

Hospodárná technika pro malé

Plně automatický dávkovací systém z výrobkové řady DULCODOS® Pool, kterou společnost ProMinent koncipovala speciálně pro snadné a rychlé použití v soukromých a veřejných bazénech, je pro tento úkol ideálním řešením. Rolf Kleiber je tímto předmontovaným kompletním řešením, které existuje ve čtyřech různých provedeních, nadšený. Již několik z nich úspěšně nainstaloval a mohl proto se svým zákazníkem z okraje Basileje navštívit existující bazénové zařízení.

Poté začalo plánování nového bazénu s rozměry 9,0 x 3,5 m pro vestavbu do zahraní plochy. Celý projekt až do uvedení do provozu byl v roce 2016 vyřízený během tří měsíců, stavba bazénu trvala téměř půl druhého měsíce. Obratem ruky firma Delta Pool zabudovala i k připojení hotový měřicí, regulační a dávkovací systém DULCODOS® Pool Comfort s jedním hadicovým čerpadlem DULCO®flex DF4a k dávkování vločkovacích prostředků.

Křišťálově čistá voda, pohodlné řízení

Moderní dvoukanálový regulátor DULCOMETER® diaLog DACa sleduje plně automaticky konstantní dodržování zákonem zadaných hygienických parametrů jako hodnota pH a chlór. DULCODOS® Pool Comfort dávkuje dezinfekční prostředky přesně a zajišťuje vynikající kvalitu vody při minimálním použití chemikálií. Zařízení je připojené k internetu a umožňuje švýcarskému soukromníkovi pohodlné dálkové sledování svého bazénu na počítači.

Nainstalovaný dávkovací systém DULCODOS® Pool Comfort ukazuje, že úprava bazénové vody u malých bazénů je právě tak účinná a spolehlivá jako ve veřejných bazénech. A že takové kompletní řešení pracuje hospodárně a ekologicky.

  • DULCODOS® Pool Comfort pro hospodárnou úpravu vody v soukromém bazénu
  • Optimální kvalita vody díky přesnému dávkování dezinfekčních a vločkovacích prostředků
  • Bezpečný provoz a pohodlné sledování na PC přes internetové připojení

Použité výrobky - V Basileji se leží cool u poolu

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru