Návrhy hledání

Krásné koupání ve vlastním bazénu

Sen o vlastním bazénu je dnes snadným a ekonomickým způsobem realizovatelný. V jednom soukromém bazénu v malebném Lörrachu zajišťuje dávkovací systém DULCODOS® Pool Comfort potěšení z koupání v křišťálově čisté vodě.

Léto, slunce, bazén

Krajské město Lörrach s přibližně 49000 obyvateli je nejoblíbenější kulturní a hospodářské centrum na rozhraní Německa, Francie a Švýcarska. Vysloveně mírné klima regionu s ročně dobře 1700 hodinami slunečního svitu si lze nejlépe užít ve vlastním bazénu. Přesně to měl na mysli lörrachský obchodník, když na svém svažitém pozemku plánoval nejen nový dům, ale i bazén. Předtím nasbíral zkušenosti s provozem malých bazénů. Nyní měl trávení volného času obohatit vysoce kvalitní bazén v solidním provedení a s moderní technikou – za předpokladu rozumného poměru ceny a výkonu.

Klíčová data

  • Soukromý bazén 3,8 x 14,5 m položený na svažitém pozemku
  • Snadno obsluhovatelný dávkovací systém pro plně automatickou úpravu vody
  • Hospodárný provoz díky dobrému poměru ceny a výkonu

Spolupráce s místní kompetencí

Jako kompetentního partnera pro realizaci si soukromník zvolil opět Meisterbetrieb Süd-West-Pool GdbR ze sousedního Weil am Rhein. Rodinný podnik se již desetiletí specializuje na stavbu a rovněž sanaci a údržbu soukromých krytých a venkovních bazénů.

Na jaře 2015 byl nainstalován nový bazén velikosti 3,8 x 14,5 m. Dlaždicemi obložená betonová skořepina je koncipovaná jako příjemný bazén s přetokem, poloha ve svahu nepřinesla žádné problémy. Pro úpravu vody doporučila firma Süd-West-Pool GdbR předmontovaný dávkovací systém DULCODOS® Pool Comfort od společnosti ProMinent. Skládá se z dvoukanálového regulátoru DULCOMETER® diaLog DACa , dvou hadicových čerpadel DULCO®flex DF2a a z potřebných čidel a nádrží pro provozní chemikálie. Navíc je účinnost bazénového filtru rozšířena integrovaným dávkovacím zařízením pro vločkovací prostředky.

Komfort a účinnost podle přání

Vestavba DULCODOS® Pool Comfort byla hravě snadná a trvala pouze jeden den. Kompletní systém sleduje plně automaticky konstantní dodržování zákonem zadaných hygienických parametrů jako hodnota pH a chlór. Dávkuje přesně a zajišťuje tak vynikající kvalitu vody při minimálním použití chemikálií. Kromě toho jsou pro dokumentaci bezvadného provozu všechny parametry vody sbírány na paměťovou kartu SD.

Spokojený soukromník z Lörrachu si uskutečnil svůj sen o vlastním bazénu na zahradě. S výhledem na překrásný Lörrach nyní může nerušeně relaxovat v křišťálově čisté vodě a zcela se spoléhat na svůj plně automatický systém úpravy vody.

  • DULCODOS® Pool Comfort pro hospodárnou úpravu vody v soukromém bazénu
  • Bezpečný a spolehlivý provoz při minimálním použití chemikálií
  • Optimální kvalita vody díky plně automatickému sledování a regulaci

Použité výrobky - Krásné koupání ve vlastním bazénu

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru