Návrhy hledání

Mauricius – dovolenkový ráj na zemi

Ostrov v Indickém oceánu je jednou z top adres luxusní turistiky. Proto se management úspěšných hotelů Beachcomber spoléhá na špičková zařízení pro odsolování mořské vody a dezinfekční systémy pro bazénovou vodu od společnosti ProMinent.

Rozsáhlé know-how pro složitý úkol

Trou aux Biches Resort & Spa na severním pobřeží ostrova Mauricius leží na jedné z celosvětově nejkrásnějších pláží a nabízí vše, co člověk může od luxusního hotelu očekávat. Hosté jsou ubytovaní ve 240 srpovitě uspořádaných apartmánech ve stylu Chalet, ve 27 soukromých vilách uprostřed bujných tropických zahrad a v 66 apartmánech na straně moře.

Během rozsáhlé renovační fáze před několika lety bylo hotelové zařízení modifikováno a rozšířeno o četné bazény. Zatím existuje slovy 110 bazénů a devět rybníků.

Hladký provoz tak ohromného počtu bazénů je jedním z rozhodujících faktorů pro úspěch celého hotelu. Z tohoto důvodu se rozhodl management Trou aux Biches spolehnout se na progresivní technologii úpravy vody a dezinfekce od společnosti ProMinent. Spolupráce začala již v roce 2007 instalací prvního zařízení na reverzní osmózu mořské vody v jednom z četných hotelů Beachcomber na světě a pokračovala vybavením téměř všech hotelů výkonným měřicím a regulačním systémem DULCOMARIN®.

Klíčová data

  • Luxusní hotel s 306 apartmány, 27 vilami a extravagantní lázeňskou oblastí
  • Promyšlený systém na úpravu vody pro 110 bazénů a devět rybníků včetně rozvodného systému pro dezinfekční prostředky
  • Mnohostranné použití zařízení na výrobu chlordioxidu mimo jiné k dezinfekci vtokového hlavního napájení vodou a rovněž k eliminaci biologických vrstev a čištění potrubních sítí
  • Autonomní provoz díky profesionálnímu vyškolení technických hotelových pracovníků

Úspěšná realizace megaprojektu

V březnu 2011 byla renovační fáze v Trou aux Biches dokončena, poté byly během šesti měsíců všechny bazény a rybníky pro zajištění hygienicky bezvadné a křišťálově čisté bazénové vody vybaveny snadno obsluhovatelnou a ekologickou technologií. Rozsah dodávky od společnosti ProMinent obsahoval hlavně následující výrobky a systémy: Dobře 200 dávkovacích čerpadel Beta® a 14 dávkovacích čerpadel gamma/ L, dvě odsolovací zařízení pro vždy 250 m³ za den, čtyři chlordioxidové systémy Bello Zon® CDVc, vždy jeden elektrolyzér CHLORINSITU® III a CHLORINSITU® IV, šest měřicích a regulačních systémů DULCOMARIN® II a rovněž rozsáhlé příslušenství sestávající z čidel, ventilů, vstřikovačů a regulátorů průtoku.

Kontroléry DULCOMARIN® II regulují v každém okamžiku přesné množství chlóru v bazénové vodě a zaručují přesnost hodnoty pH a potenciál Redoxu. Všechny bazény jsou vzájemně propojené přes Ethernet, čímž má manažer údržby ve své technické centrále pohodlný přístup ke všem parametrům bazénu. Navíc jsou dálková údržba a řízení celého systému možné prostřednictvím iPadu.

Výsledek

  • Spolehlivý provoz a decentralizované řízení více než 110 bazénů prostřednictvím šesti centrálních měřicích a regulačních systémů DULCOMARIN® II a propojení všech komponentů přes sběrnici CAN
  • Výrazné zlepšení bezpečnosti koupání a minimalizace použití chlóru díky přesným dávkovacím a regulačním systémům, které zajišťují konstantní obsah chlóru 0,5 ppm
  • Použití elektrolyzérů CHLORINSITU® k hospodárné a ekologické dezinfekci vody
  • Promyšlený systém k rozvádění chlornanu sodného k jednotlivým bazénům eliminuje riziko skladování chlórového granulátu a snižuje na základě nízké koncentrace chlóru riziko při manipulaci pro hotelové zaměstnance
  • Celosvětová podpora a excelentní školení hotelových pracovníků podstatně přispívají k celkové spokojenosti zákazníka

Použité výrobky - Mauricius – dovolenkový ráj na zemi

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru