Návrhy hledání

DULCOMARIN® II podporuje chov krevet v Brazílii

Chov mořských zvířat je náročný, neboť kvalita vody se musí permanentně kontrolovat, aby se zabránilo nemocem. Výkonný měřicí a regulační přístroj DULCOMARIN II se nejlépe hodí pro takto citlivé použití.

Permanentní sledování chovu

V severovýchodní Brazílii leží centrum chovu krevet. Spolkový stát Rio Grande do Norte disponuje více než 400 km linie pobřeží, gigantickou sítí rezervoárů čisté vody pro výrobu energie z vodní energie a trvale teplým klimatem – dobrými předpoklady pro usídlení různých akvakultur. Okolo 40 procent brazilské celkové produkce krevet, to je 30000 tun ročně, pochází z chovatelských provozů různé velikosti v Rio Grande do Norte. Vyprodukované množství se téměř zcela prodá na domácím trhu. Jeden provoz z regionu hledal řešení pro kontinuální sledování a přesné měření parametrů vody kyslík a teplota během procesu chovu. Navíc měla probíhat vizualizace centrálně na počítači.

Klíčová data

  • 25 procent celosvětově chovaných krevet pochází z Jižní Ameriky
  • Chov okolo 80000 tun/rok krevet v akvakulturách v Brazílii

Spolehlivá kontrola parametrů vody

Regionální obchodní zastoupení společnosti ProMinent, na úpravu vody specializovaný podnik Natalhidro z Natalu, používá již přibližně pět let hlavně výrobky ProMinent v měřicí a regulační technice. U četných projektů s nejrůznějšími požadavky konstatuje prodejce komponentů vysokou kvalitu a spolehlivost a rovněž znamenitý výkon v porovnání s konkurenčními výrobky. Proto představil chovnému provozu výkonný měřicí a regulační systém DULCOMARIN® II. Rozmanité možnosti měření a napojení na počítač koncového zákazníka přesvědčily. Po udělení zakázky byl DULCOMARIN® II nainstalovaný během dvou dnů. Přístroj měří a řídí nyní nepřetržitě po celý den parametry vody teplota, hodnota pH, uvolněný kyslík a zákal. Předtím muselo být měření prováděno pracovníkem každou hodinu. Všechna data jsou v reálném čase předávána centrálnímu počítači.

Krevety čiperné, zákazník spokojený

S automatizovaným řešením pro kontrolu parametrů vody úmrtnost larev drasticky klesla a produkce zdravých krevet vzrostla. Důsledkem toho se rovněž značně snížila předtím vysoká finanční ztráta. Optimalizace procesu chovu kontinuálním sledováním a centrální vizualizací přináší pro provoz akvakultury skutečnou přidanou hodnotu. Výrazným zlepšením kvality vody se rovněž zvyšuje kvalita krevet a tím na trhu dosažitelné prodejní ceny. Všechno kladné body, které vedly k mimořádné spokojenosti zákazníka ohledně funkčnosti a výkonu instalovaného měřicího a regulačního systému od společnosti ProMinent. Poradenství orientované na zákazníka a rychlé dodání DULCOMARIN® II lokálním obchodním partnerem Natalhidro kladné hodnocení koncového zákazníka ještě posílily.

  • Velmi dobrá zkušenost se spolehlivostí, dlouhou životností a kvalitou výrobků ProMinent
  • Automatické přesné měření a kontinuální sledování parametrů vody prostřednictvím DULCOMARIN® II
  • Vizualizace výsledků měření centrálně na počítači
  • Konstantně dobrá kvalita vody značně snižuje úmrtnost při chovu krevet
  • Použití DULCOMARIN® II optimalizuje celkový proces a výrazně snižuje finanční ztráty

Použité výrobky - DULCOMARIN® II podporuje chov krevet v Brazílii

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru