Návrhy hledání

Moderní řídicí technika pro domov a bazén

Věrný heslu „doma je přece nejkrásněji“ si nechal švýcarský manželský pár při stavbě nového rodinného domu zároveň naplánovat bazén na zahradě. Zlatý hřeb toho: Řízení bazénu DULCOMARIN® II je spojené s domovním řídicím systémem a obsluhuje se pohodlně prostřednictvím tabletu.

Poloha ve svahu? Zesíťování? Všechno jde!

Namísto trávení několika hodin v letadle, aby člověk nakonec sdílel hotelový bazén s mnoha jinými lidmi, může přece právě tak dobře relaxovat doma. To si myslel i švýcarský manželský pár a udělal to při novostavbě rodinného domu pořádně: Měla to být krásná zahrada s bazénem, hodící se k modernímu vzezření pozemku. Technické komponenty se měly nenápadně začlenit do prostředí a být pohodlně a centrálně řízené. Tento úkol byl společně zahájen architektem, firmou pověřenou stavbou bazénu a vlastníky. Stěžejním bodem přitom byla poloha pozemku v Curyšské vysočině. Tak se nejprve provedlo zabezpečení svahu a ztvárnění okolí, následně začala vestavba elegantní nerezové vany.

Klíčová data

  • Nerezová vana (9,80 x 3,60 x 1,50 m) integrovaná do soukromého pozemku ve svahu
  • Zesíťování řízení bazénu s domovním řídicím systémem
  • Centrální řízení všech vodních atrakcí a regulace kvality vody prostřednictvím tabletu

Nejnovější technika pro čistou bazénovou vodu

Vestavěná nerezová vana s rozměry 9,80 x 3,60 x 1,50 metru je ušlechtilou alternativou běžné polyesterové vany. Byl v jednom kuse jeřábem vsazen do konstrukční skupiny. V létě 2017 nainstalovala renomovaná společnost Woodtli Schwimmbadtechnik GmbH z Wetzikonu během 14 dnů také potřebné komponenty k úpravě a dezinfekci bazénové vody. U měřicí a regulační techniky důvěřují specialisté firmy Woodtli již mnoho let vysoce moderním přístrojům společnosti ProMinent Dosiertechnik AG. V tomto případě byl použit hotově smontovaný dávkovací systém DULCODOS® Pool s integrovaným měřicím a regulačním přístrojem DULCOMARIN® II, hadicovým čerpadlem DULCO®flex DF2a k přesnému dávkování dezinfekčního prostředku a rovněž s kompaktním DULCOMETER® pro analýzu vody. Přes sběrnici CAN jsou všechny komponenty vzájemně spojené. DULCOMARIN® II opět navíc komunikuje s domovním řídicím systémem.

Perfektní relaxace doma

Majitelé domu jsou více než spokojení: Komponenty k úpravě vody jsou umístěné v samostatném technickém prostoru, nikde nejsou vidět kabely a všechny provozní stavy se přehledně zobrazují na tabletu. Protiproudové zařízení, osvětlení, lavice se vzduchovým vířením a zakrytí bazénu a rovněž veškeré hygienické parametry bazénové vody jsou centrálně kontrolované a řízené. Prostřednictvím EcoMode měřicího a regulačního přístroje DULCOMARIN® II a automatického snižování oběhového výkonu mimo doby používání se šetří energie a snižují se provozní náklady. Celkově ekonomicky i ekologicky přesvědčivé řešení, esteticky a technicky up to date. Relaxace a udržování se fit ve vlastním bazénu – Švýcaři vědí, jak na to!

  • Harmonická integrace nerezové vany do pozemku
  • Spolehlivá úprava a dezinfekce bazénové vody
  • Umístění všech komponentů do samostatného technického prostoru
  • Pohodlné a centrální řízení několika vodních atrakcí prostřednictvím domovního řídicího systému a aplikačních napojení
  • Přehledné zobrazení a jednoduchá kontrola hygienických parametrů prostřednictvím tabletu
  • Úspora energie díky inteligentnímu měřicímu a regulačnímu přístroji DULCOMARIN® II

Použité výrobky - Moderní řídicí technika pro domov a bazén

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru