Návrhy hledání

Učiň z horka chlad – regulované chlazení lahví

U spotřebitele přichází ovocná šťáva na stůl čerstvá. Proto je při procesu stáčení hygiena lahví nejvyšším příkazem. Jeden z největších čínských potravinářských výrobců při tom sází na měřicí a regulační techniku od společnosti ProMinent.

Spolehlivá kontrola parametrů vody

Uni-President Enterprises Corp. je největším čínským výrobcem ovocných šťáv se sídlem v námořním přístavním městě Tainan, pátém největším městě Tchaj-wanu. Firma slaví v tomto roce svoji 50letou existenci a zaměstnává více než 5000 pracovníků. Kromě ovocné šťávy jsou produkovány a do celého světa prodávány mléko, nudle, chléb, zdravá výživa a jiné potraviny.

V rámci rozšiřování svého stáčení lahví potřeboval potravinářský podnik spolehlivou měřicí a regulační techniku. Neboť během procesu plnění dosahují lahve ovocné šťávy teploty mezi 70-80º C. Následně se musí znovu zchladit na okolní teplotu a jejich povrchy se musí dezinfikovat. Na základě dlouhotrvajícího obchodního vztahu padla pro sledování potřebných parametrů vody volba na osvědčené kvalitní výrobky ProMinent.

Klíčová data

  • Bezpečné sledování a řízení parametrů vody pro dezinfekci a chlazení PET a skleněných lahví prostřednictvím regulačního okruhu
  • Kontinuální měření chlóru a současné snímání hodnoty pH
  • Použití výkonných čidel ve znečištěné vodě, při vysokých teplotách až 80° C a v rozsazích pH až 9,5 pH

Inteligentní čidla pro náročné úkoly

Po naplnění ovocnou šťávou procházejí lahve dvoustupňovým zařízením: V prvním stupni jsou lahve postřikovány vodou teplou 45° C a dezinfekčním roztokem, ve druhém stupni znovu roztokem 32° C-. Rozprašovaná chladicí a dezinfekční voda se sbírá a odvádí do zásobní nádrže, ve které pro opětné použití následuje naostření chlórem.

Při tomto procesu se k dodržení potřebných parametrů vody používají následující výrobky od společnosti ProMinent: Dva regulátory dialog DACa , se vždy jedním kanálem pro měření chlóru a jedním kanálem ke snímání hodnoty pH; teplotně kompenzovaná čidla chlóru typu DULCOTEST® CBR1-mA k použití ve znečištěné vodě a při vysokých hodnotách pH až do 9,5 pH; čidla pH typu PHER-112 SE pro použití při vysokých teplotách až 80° C a tlacích až 6 bar. Potřebný chlór je rovněž přesně dávkován čerpadly ProMinent.

Lahve ochlazené, lahve očištěné

S dvoukanálovým regulátorem dialog DACa a robustními čidly od společnosti ProMinent je vždy zajištěna optimální dezinfekce a chlazení lahví. Zatím Uni-President Enterprises Corp. používá v oblasti plnění lahví 70 těchto měřicích a regulačních systémů. Navíc umožňuje připojení k řízení PLC centrální kontrolu z dozorny. Celkem vzato čisté a účinné řešení!

  • Optimální dezinfekce a chlazení lahví
  • Spolehlivé řízení a regulace koncentrace chlóru
  • Kontinuální sledování a korekce hodnoty pH
  • Snadná instalace a integrace do stávajících zařízení

Použité výrobky - Učiň z horka chlad – regulované chlazení lahví

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru