Návrhy hledání

Úspěšné vaření piva v Brazílii

Vybavené nejmodernější technikou ze země mistra světa jsou v severovýchodní Brazílii od poloviny roku 2014 provozovány dva nové pivovary. Krones AG dodala obě kompletní zařízení včetně skladovací a dávkovací techniky pro chemikálie od společnosti ProMinent.

Rekordně nápadná kapacita

Od poloviny roku 2014 vyrábějí v blízkosti měst Salvador da Bahia a Recife dva moderní pivovary druhé největší brazilské skupiny pivovarů oblíbené pivo – vždy s kapacitou impozantních šest milionů hektolitrů. Jako projekt novostavby na „zelené“ louce byla společností Krones AG z Neutraublingu dodána a nainstalována obě na klíč zhotovená kompletní zařízení od varny až po stáčírnu. Na základě četných společně realizovaných projektů sázela jak společnost Krones AG, tak i brazilský producent u skladování a dávkovací techniky pro potřebné chemikálie na ProMinent jako spolehlivého partnera.

Klíčová data

  • Realizace projektu novostavby v Brazílii
  • Produkce 12 milionů hektolitrů piva dvěma celými pivovary
  • Dodání kompletní techniky pro dávkování chemikálií

Dávkovací technika pro nejvyšší požadavky kvality

Během krátké doby byla v konstrukčně shodných pivovarech na dvou stanovištích Alagoinhas a Itapisuma nainstalována a seřízena kompletní dávkovací technika od expertů společnosti ProMinent. K tomu patří kromě dalších komponentů a rozsáhlého příslušenství celkem vždy devět dávkovacích stanic například pro dezinfekční prostředky, čtyři procesní nádrže, vždy jedna skladovací nádrž pro hydroxid sodný a kyselinu dusičnou a navíc mobilní nádrž CIP (cleaning in place). Pro různé úlohy dávkování se používá pět motorových membránových dávkovacích čerpadel typu Sigma a čtyři membránová procesní dávkovací čerpadla typu Makro TZ. Dávkovací stanice jsou v různých procesních fázích jako řezání a rmutování a používány především ke zlepšení produktu a rovněž pro proces čištění CIP zařízení.

Globálnost je trumf

Rozhodující pro úspěch projektu na klíč byly plánování společnosti Krone AG a ProMinent orientované na řešení a dobrá spolupráce s projektovým týmem druhé největší skupiny pivovarů v Brazílii. Velkou předností jak pro partnera Krone, tak i pro pivovar je lokální podpora pobočkou ProMinent v Brazílii. I přes mimořádně spolehlivé výrobky z Heidelbergu je rychlá pomoc při eventuálních poruchách vždy zaručena. A i při rychlém dovozu a celním odbavení výrobků podpoří lokální organizace ProMinent díky zkušenostem a kompetencím. Tak lze jen říct: Na zdraví Alemanha!

  • Spolehlivé a přesné dávkování chemikálií k vylepšení produktů
  • Bezpečný proces čištění CIP výrobního zařízení
  • Kompetentní podpora lokální pobočkou ProMinent při vyřízení projektu a celních formalitách
  • V případě poruch rychlý servisní zásah pracovníky na místě

Použité výrobky - Úspěšné vaření piva v Brazílii

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru