Návrhy hledání
NOVINKA

Voda je její živel – ProMinent podporuje plavkyni Sarah Köhlerovou

Sarah Köhlerová září v plavání volným způsobem. Tato mladá plavkyně z Heidelbergu láme ve své nejlepší disciplíně neustále rekordy. Její ctižádost a silná vůle jsou ohromující. Získala už zlato a stříbro na mistrovství Evropy. Jejím dalším cílem je Olympiáda 2020 v Tokiu.

ProMinent podporuje mladé talenty z regionu. Samozřejmě, že výběr padl i na 25letou Sarah Köhlerovou. Spolu s ProMinent sdílí společnou vášeň pro vodu. Mladá sportovkyně překonává světové rekordy a získává další a další tituly. V prosinci 2017 vybojovala zlato a stříbro na mistrovství Evropy v Kodani. Jako první německá plavkyně vůbec pokořila magickou čtyřminutovou hranici. V dubnu 2018 následoval německý rekord na 1 500 metrů volným způsobem ve Stockholmu. Rodačka z Frankfurtu přišla v roce 2012 studovat do Heidelbergu a využívá zde tréninkové možnosti olympijského sportoviště. Přesto zůstává věrna svému mateřskému klubu SG Frankfurt.

Olympijský sen

Sportovci musí mít cíle. Pro Sarah Köhlerovou je to Olympiáda 2020 v Tokiu, protože olympijská medaile je jejím velkým snem. Proto trénuje až desetkrát týdně. Neustále se dále rozvíjí a motivuje ke špičkovým výkonům – tohoto si u ProMinent vážíme, protože je to i naší snahou.

Mít krytá záda díky sponzoringu

Sportovci si hradí své náklady na závody a cestování sami, sponzoring jim proto usnadňuje život. Sarah Köhlerovou podporujeme od října 2017, aby se mohla zcela a plně soustředit jen na plavání – a také na studium práv na univerzitě v Heidelbergu, které ji „kromě toho“ také pomáhá.

Voda je její živel

Sarah Köhlerová trénuje denně několik hodin. Kdo tráví tolik času v bazénu si umí vážit kvality vody. ProMinent vyvíjí inovativní řešení pro úpravu vody v bazénech. Lepší situaci pro sponzorské partnerství si již nelze představit. Naším cílem je, aby si mohli plavci, milovníci koupání a návštěvníci wellness užívat tu nejlepší kvalitu vody. Odpovědný úkol, kterého se ProMinent jako komplexní dodavatel techniky pro úpravu vody rád ujme a jehož výsledek Sarah Köhler umí ocenit.

Další závazky

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru