Návrhy hledání

Medaile za zásluhy země Baden-Württemberg pro Prof. Dr. h.c. Viktora Dulgera

Profesor Dr. h.c. Viktor Dulger obdržel dne 25. dubna 2009 medaili za zásluhy země Baden-Württemberg od ministerského předsedy Günthera Oettingera.

„Vy všichni jste něco skvělého udělali. Něco, co je spojené pouze s Vaší osobou proto je to v nejlepším slova smyslu jedinečné", řekl Oettinger ve své slavnostní řeči 27 adeptům na udělení medaile.

Heidelbergský podnikatel byl první z pěti nositelů medaile z metropolitního regionu Rhein-Neckar, které byly propůjčeny v Rytířském sále zámku v Mannheimu.

„Prof. Dr. h.c. Viktor Dulger řídil svůj podnik ProMinent přes všechny krize a bouře a je podporovatelem vědy, výzkumu a kultury. Vynález ještě není produkt. Teprve když vynálezce svoje „hořící idee“ převede do vědění a hospodářského úspěchu, je z holých myšlenek podnikání, které pohne světem, řekl Prof. Dr. Viktor Dulger. Oettinger zdůraznil ve své slavnostní řeči „Při všech rozdílech v působení vyznamenaných, měli všichni vážení společné, že jsou úzce spojení Baden-Württembergem. "Oni všichni jsou proto i velvyslanci za Baden-Württemberg", doplnil Oettinger.

Další závazky

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru