Návrhy hledání

ProMinent je pomocník v začátcích u Anpfiff ins Leben e.V.

„Kdo? Když ne mi!“ Pod tímto heslem uvedli top podnikatelé z metropolitního regionu Rhein-Neckar společně s Anpfiff ins Leben e.V. do života celoněmeckou „iniciativu pomocníků v začátcích“.

Sdružení Anpfiff ins Leben e.V. si dalo za úkol podpořit sportovně aktivní děti a mládež při tom, aby si zajistili co nejlepší perspektivu pro svoji soukromou a profesní budoucnost. Více než 3200 „chráněnců“ prochází nyní komplexním programem podpory, ve kterém jsou kromě sportu podporováni v oblasti školy, povolání a sociálních věcí.

Při tématu povolání přichází do hry „iniciativa pomocníků v začátcích“
Cílem „iniciativy pomocníků v začátcích“ je již ve fázi orientování se v profesích zaznamenat konkrétní nabídky a zajistit nahlédnutí do podnikání. Tak má mladistvý člověk usnadněn přechod ze školy do povolání a posílí se jeho smělost a vlastní iniciativa.

V rámci „iniciativy pomocníků v začátcích“ doprovází Ralf Kiermaier, jednatel ProMinent Deutschland GmbH, mladého fotbalistu Maximiliana Kerna z FC-Astoria Walldorf při nástupu do zaměstnání.

Ralf Kiermaier přivítal Maximiliana Kerna na konci dubna 2014 u společnosti ProMinent v Heidelberg-Wieblingenu a osobně mu ukázal provoz. Na podzim 2014 bude Maximilian absolvovat praxi u společnosti ProMinent, neboť také patří do konceptu „iniciativy pomocníků v začátcích“. Ralf Kiermaier mu bude odteď k dispozici jako mentor a kontaktní partner.

„Podpora „Anpfiff ins Leben“ je dobrý mix. To vidím i tehdy, když svého chráněnce Maxe navštívím na hřišti! Zažije se tam nasazení a vůle vítězit, ale i férovost a uctivé zacházení. Angažovat se zde mohu každému podniku jen doporučit", říká Ralf Kiermaier k „iniciativě pomocníků v začátcích“.

Všechny informace o „iniciativě pomocníků v začátcích“ zjistíte na anpfiff-ins-leben.de !

Další závazky

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru