Návrhy hledání

Gravitační filtry

Úloha: Filtrace. Prostředek: Gravitace.

Ať už se jedná o filtraci chladicí vody, úpravu říční, provozní nebo pitné vody nebo také odželezňování studniční vody – gravitační filtry ProMinent jsou vhodné pro téměř všechny úkoly filtrace. Dobrá správa: bez spotřeby energie, opotřebitelných dílů a spotřebního materiálu. Hospodárněji to nejde.

Adieu, škodlivé látky!

V přírodě se voda nachází v permanentním oběhu. Měkká dešťová voda proniká povrchem, přichází do kontaktu s horninou, přírodními a umělými materiály. Během tohoto vzájemného působení pronikají různé nánosy a uvolněné částečky, organické a anorganické sloučeniny do vody. Tyto škodlivé látky mohou při použití vody vyvolat škody a musejí se proto z vody odstranit. A přesně pro tento problém nabízejí zařízení na změkčování vody a vodní filtry ProMinent řešení.

Například: Písková filtrace

Gravitační filtr INTERFILT SK je otevřené pískové filtrační zařízení se zpětným proplachem řízeným diferenčním tlakem a integrovaným zásobníkem vody pro zpětný proplach. S tímto filtračním zařízením lze vodu upravovat extrémně hospodárně. I zde jsou výhody zřetelně patrné: žádná spotřeba energie (proud, stlačený vzduch atd.), žádný spotřební materiál, žádné opotřebitelné díly, žádné náklady na údržbu. Naši specialisté na filtraci se těší na vaše přání.

Výrobky

Gravitační filtry

Výkon filtru 6,5 – 62,0 m3/h

Gravitační filtr INTERFILT SK je otevřené pískové filtrační zařízení pro extrémně hospodárnou úpravu vody. Filtrační zařízení pracuje se zpětným proplachem řízeným diferenčním tlakem a integrovaným zásobníkem vody pro zpětný proplach. zjistit více

Charakteristika a přednosti

  • Bez regulačních přístrojů: Pro svoji funkci filtrování/zpětné vyplachování a následné vyplachování nepotřebuje filtr žádné pohyblivé díly jako ventily, průtokoměry, regulační nebo indikační zařízení
  • Bez čerpadel: Potřebné množství vody pro zpětný výplach je uložené v zásobním prostoru uvnitř filtru. To činí čerpadlo zpětného proplachu nadbytečným.
  • Bez stlačeného vzduchu, tlakové vody a elektrické energie: Všechny procesy kontroluje a provádí filtr samočinně
  • Bez obslužného personálu: Filtr pracuje plně automaticky, bez vnějšího zásahu
  • Bez opotřebitelných dílů: Žádné pohyblivé díly - žádné opotřebení.

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011  Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Aplikace

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru