Návrhy hledání

Gravitační filtry

Úloha: Filtrace. Prostředek: Gravitace.

Ať už se jedná o filtraci chladicí vody, úpravu říční, provozní nebo pitné vody nebo také odželezňování studniční vody – gravitační filtry ProMinent jsou vhodné pro téměř všechny úkoly filtrace. Dobrá správa: bez spotřeby energie, opotřebitelných dílů a spotřebního materiálu. Hospodárněji to nejde.

Adieu, škodlivé látky!

V přírodě se voda nachází v permanentním oběhu. Měkká dešťová voda proniká povrchem, přichází do kontaktu s horninou, přírodními a umělými materiály. Během tohoto vzájemného působení pronikají různé nánosy a uvolněné částečky, organické a anorganické sloučeniny do vody. Tyto škodlivé látky mohou při použití vody vyvolat škody a musejí se proto z vody odstranit. A přesně pro tento problém nabízejí zařízení na změkčování vody a vodní filtry ProMinent řešení.

Například: Písková filtrace

Gravitační filtr INTERFILT® SK je otevřené pískové filtrační zařízení se zpětným proplachem řízeným diferenčním tlakem a integrovaným zásobníkem vody pro zpětný proplach. S tímto filtračním zařízením lze vodu upravovat extrémně hospodárně. I zde jsou výhody zřetelně patrné: žádná spotřeba energie (proud, stlačený vzduch atd.), žádný spotřební materiál, žádné opotřebitelné díly, žádné náklady na údržbu. Naši specialisté na filtraci se těší na vaše přání.

Výrobky

Gravitační filtr INTERFILT® SK

Výkon filtru 6,5 – 62,0 m3/h

Gravitační filtr INTERFILT® SK je otevřené pískové filtrační zařízení pro extrémně hospodárnou úpravu vody. Filtrační zařízení pracuje se zpětným proplachem řízeným diferenčním tlakem a integrovaným zásobníkem vody pro zpětný proplach. zjistit více

Charakteristika a přednosti

  • Bez regulačních přístrojů: Pro svoji funkci filtrování/zpětné vyplachování a následné vyplachování nepotřebuje filtr žádné pohyblivé díly jako ventily, průtokoměry, regulační nebo indikační zařízení
  • Bez čerpadel: Potřebné množství vody pro zpětný výplach je uložené v zásobním prostoru uvnitř filtru. To činí čerpadlo zpětného proplachu nadbytečným.
  • Bez stlačeného vzduchu, tlakové vody a elektrické energie: Všechny procesy kontroluje a provádí filtr samočinně
  • Bez obslužného personálu: Filtr pracuje plně automaticky, bez vnějšího zásahu
  • Bez opotřebitelných dílů: Žádné pohyblivé díly - žádné opotřebení.

Kontaktujte nás

David Šídlo

Managing Director, ProMinent Dosiertechnik CS, spol. s r.o.

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011  Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximum file size 10 MB
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
lastname  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Aplikace