Návrhy hledání

Pneumatická dávkovací čerpadla

Sbohem, elektrické komponenty

Všude tam, kde není k dispozici elektrická energie, jsou pneumatická membránová dávkovací čerpadla vhodnou volbou. Při výtlačném zdvihu je stlačený vzduch veden na membránu a ta pohání dávkovací membránu povrstvenou PTFE. Pro sací zdvih se membrána pohybuje silou pružiny. Čerpací výkon se nastavuje prostřednictvím délky zdvihu a frekvencí zdvihu. Klasickými oblastmi použití jsou ošetřování krmiv, lakovací zařízení a myčky aut a dávkování hnojiv v zahradnictví.

Proč je máme rádi

Kde není elektrické napájecí napětí, jsou naše vzduchem poháněná čerpadla znamenitou alternativou. Stíhají frekvence zdvihů až 180 zdvihů za minutu a jejich pružinou zatížené ventily jsou dimenzované i pro média s vyšší viskozitou. Tedy ryzí všeumělové, které od nás získáte v materiálech PVDF a ušlechtilá ocel.

Průvodce čerpadly

Nabídka čerpadel je obrovská: 80 oborů, 100000 výrobků, nekonečně mnoho použití. Abyste své ideální čerpadlo snadno nalezli, zřídila pro vás společnost ProMinent průvodce čerpadly. Zde přejdete několika kliknutími k výběru vhodných modelů.

Takhle to funguje

Nejprve zadáte čerpací výkon a protitlak. Poté vám průvodce čerpadly ukáže všechna pro to vhodná dávkovací čerpadla. Můžete přitom volit mezi zobrazením seznamu nebo detailním zobrazením. V databázi jsou uložená všechna magnetická dávkovací čerpadla, motorová dávkovací čerpadla, procesní dávkovací čerpadla a hadicová čerpadla od společnosti ProMinent. Jsou rozdělená do více než 30 konstrukčních řad.

Bodové přistání na čerpadle

Vymezte dále své hledání a klikněte na různá výběrová kritéria. Máte v hlavě určitý obor nebo provozní režim, médium nebo viskozitu? Nebo se má požadované čerpadlo například používat v zónách s nebezpečím výbuchu? Několika kliknutími vás průvodce čerpadly odvede k vašemu požadovanému čerpadlu.


Přímo na průvodce čerpadly

Výrobky

Pneumatické dávkovací čerpadlo Pneumados

Rozsah výkonu 0,76 – 16,7 l/h, 16 – 2 bar

Dávkovací čerpadlo Pneumados má pneumatický pohon a je použitelné na místech bez elektrického napájecího napětí, sací zdvih je prováděn silou pružiny. zjistit více

Charakteristika a přednosti

  • Není potřebné elektrické napájecí napětí
  • Materiálové provedení PVDF a ušlechtilá ocel
  • Frekvence zdvihů až 180 zdvihů/min
  • Pružinou zatížené ventily pro média s vyšší viskozitou

Kontaktujte nás

David Šídlo

Managing Director, ProMinent Dosiertechnik CS, spol. s r.o.

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011  Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximum file size 10 MB
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
lastname  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět