Návrhy hledání

Přesná pístová dávkovací čerpadla

Dávkovací čerpadlo s cítěním konečků prstů

Plynulé, vysoce přesné a bezpečné dávkování v rozsahu mikrolitrů: Pro to existuje nejmladší generace, přesné pístové dávkovací čerpadlo od společnosti ProMinent. Ta pracují v rozsazích výkonů 150 – 1500 ml/h, 60 – 20 bar a možná jsou dokonce dávkování jednotlivého zdvihu až 1 μl/zdvih. Frekvence zdvihů je plynule nastavitelná od 1 zdvihu/h do 100 zdvihů/min.

Zde je čerpadlo ve svém živlu

Mají-li být plynule přidávána nejmenší množství kapalin (od cca 0,02 ml/h), například v laboratoři a ve zpracovatelském průmyslu, je toto čerpadlo ideální. Ještě k tomu lze pohodlně organizovat pracovní procesy: Společnost ProMinent nabízí volitelně k čerpadlu časovač procesů, příjemnou alternativu ke spínacím hodinám nebo PLC. Rovněž volitelně k dostání je rozhraní PROFIBUS® k napojení do systémů řízení procesů. Naši inženýři vlastně čekají pouze na to, až je k tomu zahrnete zvědavými dotazy.

Průvodce čerpadly

Nabídka čerpadel je obrovská: 80 oborů, 100000 výrobků, nekonečně mnoho použití. Abyste své ideální čerpadlo snadno nalezli, zřídila pro vás společnost ProMinent průvodce čerpadly. Zde přejdete několika kliknutími k výběru vhodných modelů.

Takhle to funguje

Nejprve zadáte čerpací výkon a protitlak. Poté vám průvodce čerpadly ukáže všechna pro to vhodná dávkovací čerpadla. Můžete přitom volit mezi zobrazením seznamu nebo detailním zobrazením. V databázi jsou uložená všechna magnetická dávkovací čerpadla, motorová dávkovací čerpadla, procesní dávkovací čerpadla a hadicová čerpadla od společnosti ProMinent. Jsou rozdělená do více než 30 konstrukčních řad.

Bodové přistání na čerpadle

Vymezte dále své hledání a klikněte na různá výběrová kritéria. Máte v hlavě určitý obor nebo provozní režim, médium nebo viskozitu? Nebo se má požadované čerpadlo například používat v zónách s nebezpečím výbuchu? Několika kliknutími vás průvodce čerpadly odvede k vašemu požadovanému čerpadlu.


Přímo na průvodce čerpadly

Výrobky

Přesné pístové dávkovací čerpadlo mikro delta®

Rozsah výkonu 150 – 1 500 ml/h, 60 – 20 bar

Přesné pístové dávkovací čerpadlo mikro delta® dávkuje bezpečně, vysoce přesně a konstantně v rozsahu mikrolitrů - magnetické dávkovací čerpadlo nejnovější generace. Díky poloviční délce zdvihu a dvojnásobné frekvenci zdvihů oproti předchozímu modelu jsou realizovatelné vyšší tlaky. zjistit více

Charakteristika a přednosti

  • Ideálně se hodí pro plynulé dávkování minimálních množství od cca 0,2 l/h
  • Přizpůsobení stávajícím vysílačům signálu prostřednictvím externího ovládání přes beznapěťové kontakty s převodem a redukcí impulsů
  • Externí řízení přes normalizovaný signál 0/4 – 20 mA s nastavitelným přiřazením hodnoty signálu k frekvenci zdvihů
  • Pohodlná organizace pracovních procesů prostřednictvím volitelného časovače procesů - alternativy ke spínacím hodinám nebo PLC
  • Volitelné rozhraní PROFIBUS® k napojení do systémů řízení procesů
  • Téměř neopotřebitelný magnetický pohon: Zabezpečený proti přetížení a hospodárný

Kontaktujte nás

David Šídlo

Managing Director, ProMinent Dosiertechnik CS, spol. s r.o.

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011  Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximum file size 10 MB
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
lastname  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Aplikace