Návrhy hledání

Zámecká dovolená v Mozartově městě

Duke Ellington, Helene Fischer nebo raději Mozart? V malebném salzburgském hotelu Schloss Mönchstein zaručuje elektrolyzér CHLORINSITU® III bezpečnou a hospodárnou dezinfekci bazénové vody.

Koupání s vyhlídkou

I když možná raději posloucháte jazz nebo hity, Salzburg v mnoha ohledech stojí za návštěvu. Luxusní hotel Schloss Mönchstein s překrásným rozhledem na Mozartovo město je jednou z nejlepších adres. Počátkem let 2000 se změnil vlastník a historická budova uprostřed velkého parku byla ve dvou fázích přestavěna na neobyčejný městský hotel – s vysoce kvalitním vybavením 24 pokojů a apartmánů, multifunkční místností pro akce a exkluzivní wellness oblastí.

K hotelu extratřídy patří samozřejmě také atraktivní bazén. Ve druhé stavební fázi proto byla venkovní oblast doplněna jedinečným Infinity bazénem, který nabízí senzační rozhled na Salzburg, a jednou celoročně uživatelnou vířivkou v zeleni. Hotelový management kladl při výběru techniky zařízení zvláštní pozornost na prostorově úsporný a solidní systém úpravy vody a rovněž hospodárný a ekologický provoz.

Klíčová data

  • Exkluzivní městský hotel s 24 apartmány, místností pro akce a wellness oblastí
  • Kompletní systém na úpravu vody a dezinfekci pro dva venkovní bazény
  • Ekologický a hospodárný provoz se solidní technikou zařízení

Moderní, ekologický, hospodárný

Po čtyřech týdnech doby instalace bylo včas pro nové otevření v květnu 2014 také uvedeno do provozu bazénové zařízení. Pro spolehlivou úpravu a dezinfekci bazénové vody jsou hlavně používány následující komponenty od společnosti ProMinent: Kompaktní elektrolyzér typu CHLORINSITU® III, celkem pět magnetických membránových čerpadel typu Beta® a delta® a rovněž hadicové čerpadlo DULCO®flex DF4a k dávkování vločkovacích prostředků. Řízení celé techniky zařízení a obou regulačních okruhů je prováděno výkonným měřicím a regulačním systémem DULCOMARIN® II. Přebírá kontinuální měření a přesnou regulaci nejdůležitějších hygienických parametrů hodnoty pH, Redoxu, chlóru a vodivosti.

Elektrolyzér CHLORINSITU® III zpracovává ekologicky ve vakuovém procesu neškodnou kuchyňskou sůl a vodu na chlornan sodný s malým obsahem chloridu a chlorečnanu. Ten se hromadí ve skladovacím zásobníku a odtud se podle potřeby dávkuje samostatnými dávkovacími čerpadly. Protože proces probíhá přímo na místě v zařízení, odpadá přeprava, skladování a manipulace s nebezpečnými chemikáliemi - značná přednost právě v hotelové oblasti.

Sůl v polévce

Šťastnou náhodou je také to, že právě levná a bezpečná surovina kuchyňská sůl, která dala původně Mozartovu městu název, vede k hospodárnému způsobu provozu a snížení spotřeby chemikálií při nastavování hodnoty pH bazénové vody. Dalšími přednostmi vysoce moderního zařízení na úpravu vody jsou centrální a pohodlné sledování prostřednictvím Smartphonu a tabletu a rovněž dodatečná úspora energie díky takzvanému ECO režimu mimo doby provozu.

  • Ekologická a šetrná dezinfekce elektrolyzérem CHLORINSITU® III
  • Hospodárný provoz bazénu díky dodatečnému snížení spotřeby chemikálií a režimu ECO
  • Vynikající kvalita vody vytváří kladnou zpětnou odezvu hotelových hostů

Použité výrobky - Zámecká dovolená v Mozartově městě

Kontaktujte nás

David Šídlo

výkonný ředitel a jednatel společnosti

»Můj tým a já jsme vám kdykoliv k dispozici. Zašlete nám svoji poptávku.«

+420 585 757 011 
Odeslat poptávku   

Zavřít formulář

Vaše poptávka

Osobní údaje


další výrobek +
Přiložený soubor Maximální velikost souboru 10 MB.
Nahrát další soubor

Osobní údaje


Zkontrolujte prosím své údaje a vyplňte všechna povinná pole.
*Povinná pole

Zkontrolovat a odeslat


Osobní údaje:
Oslovení
Titul
Příjmení  
Křestní jméno  
Podnik
Číslo zákazníka
E-mailová adresa
Telefon
Ulice
Číslo popisné
Místo  
Země
Zpětné volání Ano

O krok zpět

Další praktické příklady k tomuto oboru

ProMinent Newsletter - nejnovější zprávy na míru! Přihlásit se k odběru